Evlilikler İçin Evlilik Danışmanı Şart

Evlilik Danışmanı

Her evliliğin kendi içinde sorunları, yolunda gitmeyen bir takım durumları söz konusu olabilir. Sorun olmasa da daha iyi bir evliliğin oluşması için evlilik danışmanı kliniğine gidilmesinde hiçbir sakınca yoktur.

 

Evlilik Danışmanı Kimdir ve Yöntemleri Nelerdir?

 

Evlilik danışmanı ailenin ev içindeki farklı sorunlarına ya da durağan giden evliliklerinin çiftler için daha neşeli ve eğlenceli hale getirmeyi amaçlamaktadır. Bu konuda uzman M. Berk Karaoğlu İzmir’de İzmir Terapi ve Danışmanlık Merkezi’nde hem kurucu hem evlilik danışmanı psikoloğudur. M. Berk Karaoğlu sadece evlilik terapisi değil aynı zamanda çocuk-ergen psikolojisi, yetişkin-bireysek psikoterapi, kişisel bozukluklar ve cinsel terapiler hakkında da uzmanlığı vardır.

 

Evliliklerinde boşanmaya karar vermiş çiftler için sebeplerini derinlemesine inceleyen doktor M. Berk Karaoğlu, aldatma, kıskançlık, kavgalar ve iletişim problemleri gibi sebepler için öncelikle çifte bununla başa çıkabilme yöntemlerini aşılamaktadır. Sadece psikolojik değil, maddi ve cinsel problemlere de çözüm bulmaktadır. Boşanmaya karar vermiş çiftlere boşanma sürecinde de yalnız bırakılmaması gerektiğini ve özellikle çocuklara kaliteli yaşam için destekte bulunmaktadır.

 

M.Berk KARAOĞLU

Psikolog-Aile Danışmanı-Cinsel Terapist

İzmir Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

 

Görseller


Geri
Tüm hakları saklıdır. © 2016 - 2023
izmirklinikpsikolog.com
eskişehir web tasarım