Çocuklar İçin Psikolog

İzmir Çocuk Psikoloğu

Geleceğinizi emanet ettiğiniz çocuklar, değişen hayat şartları ile oldukça zor zamanlarda büyümek ve gelişmek zorunda kalabiliyorlar. Gerek aile ilişkileri gerekse sosyal ortamları çocuğun psikolojisinde önemli rol oynamaktadır. Her ilde çocuk psikologlarına rahatça ulaşabilmeniz mümkündür. Bu konuda İzmir çocuk psikoloğu M. Berk Karaoğlu alanında oldukça uzman bir doktordur.

 

İzmir Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi

 

İzmir Terapi ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi doktor M. Berk Karaoğlu tarafından kurulmuştur. Başarılı doktor çocuk ve ergen psikolojisi hakkında oldukça bilgi sahibidir ve çocukların psikolojisine çok önem vermektedir.

 

Özellikle ergenlikle gelen sorunların başarılı bir şekilde çözümlenmesi gerekmektedir. Hem fiziksel hem ruhsal değişimler çocuklar için altından kalkamayacakları sorunlar olabilir. Bunların yanında sınav stresi de eklendiğinde sağlıklı büyümeleri oldukça zorlaşabilir. Aileler tek başlarına bu sorunların altından kalkmaları zor olabilir. Bunun için özellikle İzmir’de bulunan aileler oldukça şanslıdır. Çünkü doktor M. Berk Karaoğlu bu tarz sorunlar yaşayan çocuk-ergen ve ailelerine profesyonel psikolojik danışmanlık yapmakta, bu dönemleri sağlıklı bir şekilde atlatılmasına yardımcı olmaktadır.

 

 

Görseller


Geri
Tüm hakları saklıdır. © 2016 - 2024
izmirklinikpsikolog.com
eskişehir web tasarım