Geleceğe Güvenle Bakan Sağlıklı Bireyler Olma Yolu Buradan Geçer

Gelecekten endişe duymak gibi kaygıları bulunan kişiler hayatlarında istediklerine ulaşma noktasında bazı zorluklar çekebilirler. Bu zorlukların üstesinden gelmek ve geleceğe güvenle bakabilmek için uzman bir psikolog olan M. Berk Karaoğlu tarafından alacak olduğunuz terapi sayesinde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

İzmir psikolog son zamanların en çok aranılan ve merak edilen konuları arasında yer almaktadır. Bazı sorunlarla baş etmek gerçekten zordur ve bu noktada iyi birinden destek almak ve bu sayede tüm sorunlarınızdan kurtulmak hayatınızı daha keyifli ve yaşanabilir hale getirecektir. Klinik içerisinde sadece kişisel değil aile içi sorunlar ya da çocuklarınızla ilgili olan problemlerinize de çözüm bulmanız mümkündür.

 

Berk Karaoğlu Kimdir, Nasıl Bir Uzman?

 

Eskişehir ilinde doğan M. Berk Karaoğlu eğitimini Ankara ilinde tamamlayarak mezun olduğu okulun hastanesinde iki yıl görev yaparak kariyer hayatına giriş yapmıştır. Özel hastanede de üç yıl görev yapan uzman psikolog kendi danışmanlık merkezini kurarak birçok aileye destek olmuştur. Birçok hastalığa çözüm olmuş uzman psikolog hastalarının kendi hakkında düşündükleri bir alan oluşturarak burada yaşadıkları gelişmeleri aktarmalarına ortam sunmuştur.

Görseller


Geri
Tüm hakları saklıdır. © 2016 - 2024
izmirklinikpsikolog.com
eskişehir web tasarım